Capitea logo 

Sygnalista - zgłaszanie nieprawidłowości

Dowolna osoba może dokonać anonimowego zgłoszenia w jeden z niżej wskazanych sposobów:

1) w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

2) w formie pisemnej przesłanej za pośrednictwem poczty wewnętrznej lub zewnętrznej, w kopercie opatrzonej napisem „Poufne” zaadresowanej do Compliance Officera na adres: Capitea S.A. , ul. Rtm. Witolda Pileckiego 63, 02-781 Warszawa.

3) w przypadku pozyskania informacji o nieprawidłowościach w działalności Kadry menadżerskiej - w formie pisemnej przesłanej za pośrednictwem poczty wewnętrznej lub zewnętrznej, w kopercie opatrzonej napisem „Poufne” zaadresowanej do Prezesa Zarządu (z dopiskiem „do rąk własnych”) na adres: Capitea S.A., ul. Rtm. Witolda Pileckiego 63, 02-781 Warszawa..

4) w przypadku pozyskania informacji o nieprawidłowościach w działalności Zarządu Spółki - w formie pisemnej przesłanej za pośrednictwem poczty wewnętrznej lub zewnętrznej, w kopercie opatrzonej napisem „Poufne” zaadresowanej do Przewodniczącego Rady Nadzorczej Spółki lub Przewodniczącego Komitetu Audytu (z dopiskiem „do rąk własnych”) na adres: Capitea S.A. w , ul. Rtm. Witolda Pileckiego 63, 02-781 Warszawa.

 

Więcej informacji znajduje się w Procedurze zgłaszania nieprawidłowości (Whistleblowing) w Grupie Kapitałowej Capitea